BİZ.

ALL

PRO

FES

YON

ELİZ.

Bizler az zamanda büyük işler yapabilmiş, Turizm - Otelcilik alanında eğitimli, deneyimli, çalışkan, sorumluluk sahibi profesyonelleriz. Kariyerlerinde çok önemli başarılara imza atmış olan beyin takımımız ve yurtdışı kariyer uzmanlarımız, Amerika stajınızın başından sonuna kadar yanınızda. 

BİZ ÖNCÜYÜZ

BİZ LİDERİZ

BİZ İDDİALIYIZ

BİZ ALLPROYUZ

KURUCU ORTAKLARIMIZ

ŞİRKET KURUCUSU

Turgay Yüksel ilk, orta ve lise öğrenimini Mersinde tamamladı. 1994 yılında girdiği Mersin Turizm ve Otelcilik lisesinde tanıştığı turizmi çok sevdi ve daha o yıllarda turizmci olmaya karar verdi. 

 

Eğitimine 1999 yılında kazandığı Akdeniz Üniversitesi Turizm fakültesinde devam ederken 2002 yılında J1 staji için Amerika`ya gitti. Uzun yıllar otelcilik alanında eğitim ve deneyimi olduğu için stajı sonunda Marriott otellerinin isteği üzerine stajini uzatmaya karar verdi. 18 aylık program sonunda Four Seasons otellerinden gelen teklifle yiyecek içecek departmanlarında 9 yıl çalıştı ve yöneticilik yaptı. Turgay 2010 yılında gelen bir teklifle W otelleri bünyesine katıldı.

 

W Otelinde supervisor olarak başladığı banket departmanında 3 yıldan kısa bir sürede Banket Direktörlüğüne yükseldi. 2015 yılında yüksek kârlılık alanında, misafir memnuniyeti ve çalışan memnuniyeti anketlerinde 100 % skor alarak dünyadaki bütün W otelleri arasında birinci oldu. 2015 yılına kadar 5 yılda 5 kez yılın müdürü olarak aday gösterilen Turgay o yıl hem W Otel Austin hem de Austin Otelciler derneği tarafından, yüzlerce aday arasından yılın en başarılı otel müdürü olarak seçildi. 

 

2016 yılında, hayali olan Turizm şirketi ALLPRO Hospitality Grubunu kurdu. Faaliyetlerine tam olarak 2017 yılının ortalarında başlayan ALLPRO Hospitality Staffing ilk iki yılında, Amerika genelinde ve Austin`de en iyi çalışılacak yerler alanında birincilik dahil, 6 ödüle layık görülmüştür. 

 

Kurucu ortaklarından eşi Ayşe Yüksel, kızı Peri ve oğlu Turay ile Texas`ın Austin şehrinde yaşamaktadır. 

ŞİRKET KURUCU ORTAĞI

ŞİRKET KURUCU ORTAĞI

turgayyuksel@allprointern.com

Tel : +1 512 750 1099

 

ayseyuksel@allprointern.com

Tel : +90 532 244 5442

2025 East 7th St. #107 Austin, TEXAS 78702 USA

 

Evliya Çelebi Mh. Sadi Konuralp Cd. IKSV Vakfi 5/2 Beyoğlu / İSTANBUL TURKEY

© 2020 by ALLPRO INTERNATIONAL CAREERS