top of page

İPTAL VE İADE ŞARTLARI

İPTAL VE İADE ŞARTLARI

1. İşbu elektronik ortamda bulunan “Ödeme, İptal ve İade Şartları” mesafeli satış sözleşmesi niteliğinde değildir.

2. ALLPRO EĞİTİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. (ALLPRO) tarafından sizlere verilen aracılık ve danışmanlık hizmetine ilişkin esaslar, tarafınızca katılmak istediğiniz programa ait sözleşmede belirlenmektedir.

3. ALLPRO aracılığı ve danışmanlığı ile katılmak istediğiniz program süreçleri; ön kayıt, yabancı dil mülakatı, iş görüşmesi, işe kabul, vize alınması, oryantasyon (uyum seminerleri) vb. birden çok aşamadan oluşabilmektedir. Programın iptali halinde izlenecek süreç ve yapılacak ücret iadeleri, ödemeler, cayma hakkı ve cayma hakkının kullanımı hakkında bilgilendirmeler katılmak istenen ilgili programa ait sözleşmede yer almaktadır.

4. ALLPRO tarafından verilen hizmet ve programa ait aşamalar, programın niteliğine göre değişiklik göstermektedir. Kayıt yapılan programın iptali durumunda; hangi programa kayıt yapıldı ise o programa ait sözleşmede belirtildiği şekilde gelinen aşama dikkate alınarak kesinti ve ücret iadesi yapılmaktadır.

5. Kredi kartı veya banka kartı ile online olarak yapılan ödemelerin iade edilmesini gerektiren durumlarda kullanıcının bankasına bağlı olarak en geç 2 hafta içinde banka tarafından iade işleminin gerçekleştirileceği öngörülmektedir.

6. Program bedelini kredi kartı veya debit kart ile online olarak ödediğinizde ödeme işleminiz İyzi Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. “iyzico” aracılığı ile gerçekleştirilerek ödeme detaylarınız kart tanımlama işlemi sırasında onayladığınız şekilde bu firma ile paylaşılmaktadır.

7. Kişisel verilerinizin şirketimiz tarafından toplanması, kullanılması, paylaşılması ve saklanması süreçlerinde izlenen temel prensipler ve uygulamalarla ilgili detaylar hakkında web sitemizde yer alan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVK KANUNU) uyarınca kişisel verilerin korunması hakkında “AYDINLATMA METNİ”ni ve “GİZLİLİK POLİTİKASI”nı okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

8. Kullanıcı, online ödeme aşamasında verdiği bilgilerin tamamının doğru olduğunu ve aksi halde doğacak zararlardan ALLPRO’nun sorumlu olmadığını; kabul, beyan ve taahhüt eder.

bottom of page