top of page

GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI

ALLPRO EĞİTİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. (ALLPRO) olarak bu internet Sitesi’nin sizin tarafınızdan ziyaret edilmesi ve tarafımızca size bu internet sitesi üzerinden hizmet sunulması vasıtasıyla edindiğimiz bilgiler ile bu bilgilerin kullanımı ve korunmasına ilişkin esaslar, işbu “Gizlilik Politikası” metninde yer almaktadır. Bu web sitesini kullanmakla ve web sitesi vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle Gizlilik Politikası’nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz. 

 

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde IP adresiniz, kullanıcı bilgileriniz gibi veriler işlenmektedir. İlgili alanlara form doldurmak, ödeme yapmak gibi amaçlarla isim, soy isim, telefon numarası, tc kimlik numarası, kredi kartı/banka kartı numarası gibi kişisel bilgileri girebilmektesiniz. Şirketimizin önceliği gizliliğin sağlanması olup sistemsel ve internet altyapısında gerekli tüm önlemler alınarak web sitemizin güvenliği sağlanmaktadır. 

 

Web sitemizdeki ilgili alanlara girdiğiniz bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girmek sizin sorumluluğunuzda olup beyanlarınızın doğruluğundan, eksiksiz olmasından münhasıran sizin sorumluluğunuz bulunmaktadır. Yanıltıcı veya eksik beyanlarla ilgili tarafımızca hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir. 

 

Web sitemize girdiğiniz kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda yer alan esaslara uygun olarak işlenmektedir. Kişisel verilerinizin şirketimiz tarafından toplanması, kullanılması, paylaşılması ve saklanması süreçlerinde izlenen temel prensipler ve uygulamalarla ilgili detaylar hakkında web sitemizde yer alan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVK KANUNU) uyarınca kişisel verilerin korunması hakkında “AYDINLATMA METNİ”ni okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

6698 Sayılı KVK Kanunu başta olmak üzere sair mevzuat hükümleri izin verdiği ve gerektirdiği ölçüde kişisel verileriniz ilgili kişinin bilgisi ve rızası doğrultusunda ilgili kurum veya kuruluşlarla ve bilhassa mahkemeler, adli merciiler, kamu tüzel kişileri ile paylaşılabilir. Ayrıca tarafınızla olan hukuki ilişkimizin veya ilgili veri işleme amacının gerektirmesi halinde kişisel veriler iş birliği içinde olduğumuz gerçek ve tüzel kişilerle paylaşılmaktadır.

Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar, web sitemizi hukuka uygun olarak kullanacaklarını taahhüt eder. Kullanıcıların web sitemiz üzerinden yaptıkları işlem ve eylemlerindeki hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir.

Tarafımızca, web sitemizin virüslerden temizlenmiş olarak tutmak konusunda tüm makul tedbirleri almaktayız; ancak web sitemiz üzerinden herhangi bir veri indirirken virüslere karşı gerekli koruma önlemlerini aldığınızdan emin olmanızı öneririz. Web sitesinin kullanılma nedeni ile kullanıcının bilgisayarına giren virüs vb. sair internet tehlikelerinden dolayı şirketimiz sorumlu değildir. 

 

Kanun kapsamındaki başvuruları ve talepleri web sitemizde bulunan mail adreslerimize ya da “Cihannüma Mah. Barbaros Bulvarı No:45 Kat:4 D:4 Beşiktaş/İSTANBUL” adresimize noter veya bizzat elden teslim yoluyla ulaştırabilirsiniz.

bottom of page