ALLPRO International Careers, merkezi Austin, Texas`ta olan J-1 Staj ve Work and Travel programları ile kültürel değişim organizasyonu yapan bir şirkettir. 

 

J-1 stajyer ve stajyer değişim programları, Türkiye`deki turizm-otelcilik, aşçılık veya gastronomi üzerine okuyan üniversite öğrencileri ve mezunları ya da bu alanlarda en az 5 yıl deneyimi olan lise mezunlarına yöneliktir. ABD Dışişleri Bakanlığı tarafından atanan şirketler aracılığıyla genç profesyonellere staj yeri ayarlamaktayız.

Stajınızın başından sonuna kadar yanınızda olacak bir acenta var. Türkiye ve Amerika şubelerimiz ve profesyonel kadromuz ile her adımda yanınızdayız. 

IMG_1445.JPG

AMERiKA'DA STAJ

Amerika J1 staj programları kültürler arası etkileşimi teşvik eden, kültürel değişim programlarıdır. J1 değişim programının amacı mesleki gelişim ve kültürel etkileşim sağlamaktır. Bu nedenle exchange programları kapsamındadır. Amerika’da staj yapmak isteyenler J1 vize başvurusunda bulunmalıdır.

Yılda 200 ülkeden yaklaşık 300.000 yabancı ziyaretçiye ABD toplumu ve kültürü hakkında bilgi edinme fırsatı vermektedir. Bu programın amacı para kazanmak olmasa da çoğu stajer aldıkları saatlik ücret sayesinde hem program ücretini hem de yol ve konaklama masraflarını rahatça karşılayabilmektedir.

Amerika J1 stajını başarıyla tamamlayıp dönen adaylar kariyer hedeflerine daha çabuk ve kolay ulaşma fırsatını yakalayabilirler. Bu staj, İngilizce seviyenizi bir üst düzeye çıkarmanıza, sahip olduğunuz teorik bilgileri pratiğe dönüştürmenize ve referans edinmenize yardımcı olacak, aynı zamanda kişisel gelişiminize ve özgüveninizi arttırmanıza katkıda bulunacaktır.

AMERİKA OFİS: 2025 East 7th Street. No 107 Austin, Texas 78702 USA

TÜRKİYE OFİS: Evliya Çelebi Mh. Sadi Konuralp Cd. Iksv Vakfi 5/2 Beyoğlu / İstanbul, TURKEY

© 2020 ALLPRO INTERNATIONAL CAREERS