SİZE BAŞVURU FORMUNDAN FAZLASINI SUNALIM!

ALLPRO International Careers, merkezi Austin, Texas`ta olan turizm ve otelcilik odaklı kültürel değişim organizasyonu yapan bir şirkettir. 

 

J-1 stajer ve stajer değişim programları, Türkiye`deki turizm-otelcilik, aşçılık veya gastronomi üzerine okuyan üniversite öğrencileri ve mezunları ya da bu alanlarda en az 5 yıl deneyimi olan lise mezunlarına yöneliktir. ABD Dışişleri Bakanlığı tarafından atanan şirketler aracılığıyla genç profesyonellere staj yeri ayarlamakla kalmayıp onlara Türkiye ve Amerika`daki ofislerimiz ve profesyonellerimizle desteğimizi sunmaktayız.

 

ALLPRO Uluslararası Kariyer Merkezi olarak Amerika stajı hayalinizin önemini biliyoruz. Maalesef bu güne kadar bütün stajerler hemen hemen aynı problemlerle karşılaştılar. Amerika stajı siz Amerika`ya adım attığınız gün başlarken çoğu acenta için bitmiş oluyor. Ama Artık yalnız değilsiniz!

 

Stajınızın başından sonuna kadar yanınızda olacak bir acenta var. Türkiye ve Amerika şubelerimiz ve profesyonel kadromuz ile her adımda yanınızdayız. 

 

Size başvuru formundan fazlasını sunalım!

Amerika J1 staj programları kültürler arası etkileşimi teşvik eden, kültürel değişim programlarıdır. J1 değişim programının amacı mesleki gelişim ve kültürel etkileşim sağlamaktır. Bu nedenle exchange programları kapsamındadır. Amerika’da staj yapmak isteyenler J1 vize başvurusunda bulunmalıdır.

Yılda 200 ülkeden yaklaşık 300.000 yabancı ziyaretçiye ABD toplumu ve kültürü hakkında bilgi edinme fırsatı vermektedir. Bu programın amacı para kazanmak olmasada çoğu stajer aldıkları saatlik ücret sayesinde hem program ücretini hem de yol ve konaklama masraflarını rahatça karşılayabilmektedir.

Amerika J1 stajını başarıyla tamamlayıp dönen adaylar kariyer  hedeflerine daha çabuk ve kolay ulaşma fırsatını yakalayabilirler. Bu staj, İngilizce seviyenizi bir üst düzeye çıkarmanıza, sahip olduğunuz teorik bilgileri pratiğe dönüştürmenize ve referans edinmenize yardımcı olacak, aynı zamanda kişisel gelişiminize ve özgüveninizi arttırmanıza katkıda bulunacaktır

 
  • 2-12 AYLIK INTERN / TRAINEE STAJ PROGRAMLARI

    Bilgi için ulaşın
  • 3-4 AYLIK WORK & TRAVEL STAJ PROGRAMLARI

    Bilgi için ulaşın

turgayyuksel@allprointern.com

Tel : +1 512 750 1099

 

ayseyuksel@allprointern.com

Tel : +90 532 244 5442

2025 East 7th St. #107 Austin, TEXAS 78702 USA

 

Evliya Çelebi Mh. Sadi Konuralp Cd. IKSV Vakfi 5/2 Beyoğlu / İSTANBUL TURKEY

© 2020 by ALLPRO INTERNATIONAL CAREERS